Přemístění palet s cihlami PRO TERM

Cihelné bloky PRO TERM pro příčky a obvodové stěny mají řadu výhod. Díky svým vlastnostem se hodí na stavbu téměř jakékoliv budovy. Zjistěte, kde všude se dají cihly z řady PRO TERM využít.

Co jsou cihly PRO TERM

Cihelné bloky z řady PRO TERM jsou nebroušené termoizolační cihly pro příčky a obvodové stěny. Zdí se výhradně na maltu a pyšní se řadou výhod. Zjistěte, proč se vyplatí stavět s cihlami PRO TERM.

Kde využijete cihly PRO TERM

Cihelné bloky PRO TERM mají všestranné využití. Díky odolnosti vůči vysokému tlaku se neuplatní jen při stavbě rodinného domu, ale také průmyslových objektů a vysokopodlažních budov. Použít se dají na stavbách, kde je třeba:

  • stavět rychle, efektivně a nízkonákladově,
  • odhlučnění okolí, například u nádraží, letiště nebo tramvajové zastávky,
  • stavět svépomocí – manipulace s cihlami a jejich opracování je přesné a snadné,
  • zajistit úsporu energií,
  • větší stabilita – stavba po dokončení dále nepracuje, nepraskají omítky a nehrozí žádné deformace,
  • snížit provozní náklady,
  • použít ucelené stavební systémy – kompatibilita jednotlivých prvků usnadní realizaci,
  • zajistit bydlení i pro další generace – cihlové domy bez problému vydrží déle než sto let.

Cihly PRO TERM využijete i na rekonstrukci starých domů, které jsou často postavené z cihel. Vždy je totiž lepší používat materiály s podobnými vlastnostmi a parametry.

Stavba budovy s cihlami PRO TERM

Cihly pro obvodové stěny i pro příčky

U cihelných bloků na stavbu obvodových stěn se vyžadují hlavně dvě vlastnosti – aby byly pevné a nosné a aby dokonale tepelně izolovaly budovu. Cihly PRO TERM 25 LONG a PRO TERM 30 se skvěle hodí pro zdění obvodových stěn a nosných příček.

Vnitřní prostory rozdělíte pomocí cihelných bloků pro příčky. Jedná se o nenosnou konstrukci, u které je nejvíce žádoucí vlastností odolnost proti hluku – a to nejen zvenčí nebo mezi jednotlivými pokoji, ale také z vodovodní instalace nebo větracího a vytápěcího zařízení. V nabídce najdete příčkovky PRO TERM 10 a PRO TERM 12.

Cihlové bloky na obvodové stěny i příčky vybírejte od jednoho výrobce. Je to praktické a všechno k sobě ladí a pasuje. Řadu PRO TERM doplňují také překlady PRO TERM 9, PRO TERM 12 a PRO TERM 24.

Proč zvolit cihly PRO TERM

Cihlové bloky PRO TERM nabízejí skvělý poměr ceny a kvality. Při odběru většího množství cihel PRO TERM nehradíte dopravu a na stavbě je budete mít do 3 týdnů.

V naší kalkulačce si spočítejte, kolik cihel potřebujete. Rádi vám také poskytneme množstevní slevu.